А чому б і вам не спробувати?

Понад 100 молодих людей виявили бажання реалізувати себе у владі

фото: radiosvoboda.org
У Львівській облдерж­адміністрації з ініціативи очільника області Олега Синютки триває відбір і прийом документів для залучення до державного управління талановитих і молодих людей. 
Участь у програмі “Реалізуй себе у владі” виявили бажання взяти 108 осіб, із них 94 вже розпочали навчання, інформує прес-служба ЛОДА. 
Структурні підрозділи, що користуються найбільшою популярністю: департамент міжнародного співробітництва і туризму, де навчаються 14 осіб; департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості – 13; департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю – 12; департамент освіти і науки – 9; департамент екології та природних ресурсів – 8.
Навчання триватиме два місяці та можливе в таких формах: повний робочий день – з 9.00 до 18.00; неповний робочий день – з 9.00 до 13.00 або з 14.00 до 18.00 (на вибір); робота за домовленістю з керівником структурного підрозділу Львівської ОДА – від 10 годин у тиждень.
Кращих осіб із тих, хто пройшов навчання, зараховуватимуть до кадрового резерву для державної служби у структурних підрозділах Львівської ОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3213 / 4.06MB / SQL:{query_count}