Навчання за кордоном: шанс є!

Спудеїв та учнів Львівщини запрошують відвідати виставку українських та закордонних вишів

13-14 березня у Львівському палаці мистецтв відбудеться Міжнародна виставка “Вища освіта – 2015”. У першій освітній виставці у Західній Україні візьме участь понад п’ятнадцять вищих навчальних закладів та освітніх центрів. Про це інформує департамент освіти і науки Львівської ОДА.
Зокрема презентуватимуть свою діяльність: Вища школа бізнесу і наук “Медик” (Лодзь), Вроцлавський технічний університет, Технічно-торговий університет імені Гелени Ходковської (Варшава), Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові, Університет права і адміністрації (Жешув), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Люблін), Національний університет “Львівська політехніка”, Полтавський національний технічний університет, Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного, Морехідне училище ім. О.І. Маринеска, Львівський національний аграрний університет, Львівська комерційна академія, Карпатський університет імені Августина Волошина, Харківський національний університет народного господарства. А також освітня агенція “Навчання у Польщі” (Study in Poland), яка представить польські навчальні заклади для учнів та студентів, і Національна агенція з питань вищої освіти у Франції СAMPUS FRANCE.
Студенти та школярі матимуть нагоду дізнатись про навчальні програми, можливості та умови навчання за кордоном, студентські обміни, про особливості навчання у тій чи іншій країні. Отримають консультації щодо навчальних курсів, стипендій та грантів на навчання безпосередньо від представників навчальних закладів, інформує прес-служба ЛОДА.
Серед відвідувачів виставки відбудеться розіграш поїздки до Польщі. Вхід на виставку безкоштовний. Організатор виставки: Міжнародний освітній центр і Львівська торгово-промислова палата.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7898 / 4.34MB / SQL:{query_count}