Свідомий вибір – бажана професія

У Львові студенти допомагатимуть школярам обрати свою майбутню професію

Упродовж трьох місяців у львівських школах триватиме проект Lviv Young Project, під час якого молодь допоможе школярам обрати професію своєї мрії та піти правильним життєвим шляхом.
Школярі 9-10 класів отримають від студентів вичерпну інформацію щодо особистих вражень як від навчання в цілому, так і від університетського життя, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Конкурс молодіжних проектів Lviv Young Project здійснюється в рамках програми стажування “Перший кар’єрний крок”.
“Проект профорієнтації для школярів – дуже корисна ініціатива. Молодій людині нелегко зробити вибір професії, не будучи обізнаною щодо можливостей для роботи і перспектив y певній галузі. Школярі вступають у престижні навчальні заклади або в ті, куди порадять батьки. Тому ми маємо великий відсоток випускників, які не бажають працювати за набутою спеціальністю, оскільки упродовж навчання зрозуміли, що вона їм насправді нецікава. Надзвичайно важливо, щоб молодь робила свідомий вибір професії, розуміючи, як саме вона може розвиватись, і реалізовувати себе в ній. Проект “Перший кар’єрний крок” дає молоді можливість бути обізнаними, свідомо робити свій вибір, – розповідає HR-директор FFS Company Юлія Стрельченко. 
– До проекту залучають фахівців різних професій. Це дає можливість популяризувати корисні, але не завжди престижні професії, які надзвичайно потрібні бізнесу. Адже юристів, економістів та перекладачів є дуже багато. А ось знайти кваліфікованого інженера, слюсаря, кухаря або кондитера – це важке завдання для сучасного бізнесу. Тож компаніям доводиться за свій кошт навчати та “вирощувати” для себе фахівців”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2775 / 4.34MB / SQL:{query_count}