Поміч на схід

Українська громада з Іспанії придбала воякам АТО реанімобіль

фото: Андрій Польовий
Цього тижня у Львові представники української громади в Іспанії передали бійцям батальйону “Золоті ворота” реанімобіль для госпіталю в зоні АТО. Українці з Іспанії витратили на автівку та її оснащення понад 15 тисяч євро. 
Громада українців міста Торремолінос запропонувала придбати бійцям на фронт реанімобіль. Цю пропозицію підтримали всі українці, які проживають у провінції Малага, зокрема, представники громадської організації “Майдан Малага”. Кошти вдалося зібрали швидко – за місяць. Автівка повністю готова до роботи за всіма технічними показниками й оснащена найсучаснішим медичним обладнанням.
Аби швидше доправити авто до Львова, за кермом позмінно їхали троє водіїв. Спецавтомобіль також завантажили необхідними для українських військових речами: комплектами теплого одягу, медичними препаратами.
Найближчим часом реанімобіль вирушить у мобільний госпіталь у районі Сєвєродонецька. “У цій автівці є все необхідне: апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, реанімаційний набір. Реанімобіль випущений у 2006-ому і вже був у користуванні, а закуплене медичне обладнання повністю нове. 
У цій автівці є все необхідне: апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, реанімаційний набір
Автівка розрахована на одного пораненого і п’ятьох людей медперсоналу. Є також змога транспортування поранених у сидячому положенні. Оснащували автівку за рекомендаціями українських реаніматологів. Найближчим часом українська діаспора в Іспанії планує передати  військовим ще один реанімобіль.
Минулого тижня з Львівщини вже відправили в зону АТО автобус, спеціально обладнаний для людей із особливими потребами, інформує прес-служба ЛОДА. Його вартість – 980 тисяч грн. Виготовили авто бюджетним коштом. Транспортний засіб адаптований для перевезення інвалідів-візочників, а також групи осіб із особливими потребами. Окрім цього, автобус може перевозити школярів. Зі слів голови Львівської ОДА Олега Синютки, це взірцевий транспортний засіб, який допоможе людям із особливими потребами почуватися комфортно.
“Надзвичайно важливо, що автобус, виготовлений на Західній Україні, допомагатиме людям, які живуть на сході. Це вкотре доводить, що українці нині єдині в прагненні до волі та добробуту”, – сказав очільник Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7733 / 4.35MB / SQL:{query_count}