Кадрові ротації

У Львові новий очільник міліції – Павло Гарасим, а Сергій Зюбаненко став заступником начальника міліції Львівщини

Новий керівник управління міліції Львова підполковник міліції Павло Гарасим (фото: фейсбук-сторінка Павла Гарасима)
На Львівщині міліцейські ротації: т.в.о. начальника міліції Львівщини Руслан Домніцак представив особовому складу нового заступника начальника обласної міліції полковника Сергія Зюбаненка та нового керівника управління міліції Львова підполковника міліції Павла Гарасима. На представлення прийшли й міський голова та новий прокурор Львова Андрій Гнатів.
“Особисто переконався, що Сергій Зюбаненко є порядним чоловіком та професіоналом своєї справи. На посаді заступника начальника міліції Львівщини він буде куратором штабу та кадрової роботи. Крім того, займатиметься питаннями матеріально-технічного забезпечення”, – зазначив під час представлення Руслан Домніцак, інформує прес-служба міліції області. До слова, очільником міліції Львова Зюбаненко був з лютого 2012-го. Досі 38-річний Павло Гарасим був його першим заступником, він досвідчений оперативник карного розшуку. 
Сергій Зюбаненко став заступником начальника міліції Львівщини (фото: Львівський прес-клуб) 
Очільник міста заявив, що новий начальник міліції міста може розраховувати на максимально тісну співпрацю з органами міської влади. “Час складний і, безперечно, місто завжди допомагало і буде допомагати правоохоронним органам. Але ця “дорога” має бути не з одностороннім рухом – місто розраховує на взаємність. Вимоги до правоохоронців у львів’ян дуже прості – це якісна робота та відчуття безпеки. Треба максимально використовувати ресурс громадськості тому, що безпеки забагато не буває”, – зазначив міський голова. Прокурор Львова Андрій Гнатів побажав новопризначеним керівникам успіхів у роботі на нових посадах і особливо відзначив роботу Сергія Зюбаненка на попередній посаді керівника міліції Львова. “Це достойна і професійна людина. У непрості часи він упорався з усіма викликами”, – акцентував Андрій Гнатів.
“Для мене це призначення – честь. Зроблю все, щоб виправдати цю довіру до мене. Відчуваю, що на цій посаді зможу зробити більше для людей і маю чіткий та скоординований план дій на майбутнє”, – резюмував Сергій Зюбаненко. 
“Будуть певні ноу-хау, які запропоную, це будуть заохочування керівників. Знаю, як виявлятимуть негідників, не просто громадськість чи прокуратура, а саме колеги, які працюють поруч і бачать усі ці речі. Саме так спробуємо викорінити тих людей, які паплюжать честь мундира”, – зазначив полковник, інформує zaxid.net.
Також Зюбаненко пообіцяв, що найближчим часом будуть і кадрові звільнення. Втім, ані прізвищ, ані посад полковник не назвав, лише запевнив, що настав час змінювати обличчя міліції. З його слів, він спробує домовитися з МВС про втілення кількох пілотних проектів на базі Львова. І обіцяє, що вже до літа в місті спробують втілити експеримент із “новим ДАІ”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7790 / 4.08MB / SQL:{query_count}