Постояти за своє, львівське!

Депутатська група “Львівщина” лобіюватиме пропозиції області під час перегляду держбюджету-2015

фото: прес-служба ЛОДА
Народні депутати від групи “Львівщина” підтримали зміни, запропоновані Львівською облдержадміністрацією до Бюджетного кодексу України та Закону України “Про державний бюджет на 2015 рік”. Про це йшлося під час зустрічі очільника області Олега Синютки, голови Львівської облради Петра Колодія, міського голови Львова Андрія Садового з народними депутатами від нашого краю. 
Так, директор обласного департаменту фінансів Олег Демків озвучив пропозиції Львівської ОДА щодо змін до Бюджетного кодексу. Серед них – збільшення на 10% відрахувань податку на доходи фізичних осіб в обласні бюджети задля фінансування вишів, які будуть передані на місцевий рівень, можливість коригувати медичну та освітню держсубвенції для подальшого скерування зекономлених коштів на капітальні видатки в цих галузях, інформує прес-служба ЛОДА. 
Також схвалення депутатської групи “Львівщина” у ВРУ отримала пропозиція розподілити 5% додаткового акцизу на нафтопродукти, який скеровується в місцеві бюджети за місцем розміщення АЗС. Частину з тих коштів пропонується скерувати в обласний бюджет, щоби можна було їх використовувати на ті дороги області, де немає АЗС і, відповідно, немає надходжень від акцизу.
Підтримали й пропозиції ОДА щодо необхідності передбачити для області додаткові кошти у галузі освіти та охорони здоров’я у сумі 250 300 тис. грн.
Тішить, що серед пропозицій по змінах до Держбюджету-2015 рік, які парламентарі одностайно підтримали, є й виділення 90 млн грн на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру за рахунок субвенцій для місцевих бюджетів.
Також додатково схвалили пропозицію щодо збільшення видатків для Державного агентства автомобільних доріг задля поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, за напрямками: Закарпатська – Львівська – Івано-Франківська – Чернівецька областi, в межах Львівщини. Окрім цього, підтримали й пропозиції ОДА щодо необхідності передбачити для області додаткові кошти у галузі освіти та охорони здоров’я у сумі 250 300 тис. грн.
Загалом ці та інші зміни до бюджетного законодавства нардепи групи “Львівщина” розглянуть yже на наступній сесії ВРУ. Усі пропозиції були сформовані у звернення від парламентарів до голови бюджетного комітету та спікера.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6442 / 4.07MB / SQL:{query_count}