Допоможемо Назаркові разом!

Львів’яни допомагають у зборі коштів на лікування шестирічного Назарка Трегуба, який бореться з лейкемією

У Львові в театрі ім. М. Заньковецької 5 березня о 18.30 в рамках церемонії нагородження переможців конкурсу “Благодійна Львівщина – 2014”. відбудеться доброчинний концерт “За життя Назарчика Трегуба”. 
Під час заходу організують благодійний аукціон, всі кошти з якого передадуть батькам шестирічного львів’янина Назарка, який бореться з лейкемією. 
Шестирічний львів’янин Назарко Трегуб бореться з лейкемією і хвороба, на жаль, прогресує. Зараз дитина проходить курс хіміотерапії в Західноукраїнському дитячому центрі у Львові. Лікування маленького пацієнта проходить вдало, а далі його чекає коштовна операція. 
Результати аналізів показали, що ніхто з родини не може стати для нього донором кісткового мозку. В Україні, на жаль, не роблять операцій з пересадки кісткового мозку від неродинного донора. Тож єдиним порятунком для хлопчика після досягнення ремісії є проведення алотрансплантації кісткового мозку за кордоном. 
Маленького пацієнта готова прийняти клініка святої Анни у Відні. Сума 150 тисяч євро надзвичайно велика для родини хлопчика. Його батьки – пластуни з куренів “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”. Окрім Назарка, в сім’ї є старший син, який уже дев’ять років прикутий до інвалідного візка і також потребує постійної уваги та підтримки.
Щоб врятувати маленького львів’янина, маємо часу максимум до 15 березня.  Назарковим станом перейнялося багато людей. Благодійники і виконавці нашого міста об’єднали зусилля і підготували спеціальний концерт для збору коштів. 
Хто бажає отримати запрошення – подяку за благодійний внесок, телефонуйте керівнику ініціативної групи “Відкриваємо серця” Юрію Федечку  (0974629246) та отримайте перепустку на концерт просто в руки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5421 / 4.06MB / SQL:{query_count}