Транспортні плани

На Львівщині до серпня оптимізують приміські та міжміські автобусні маршрути

До серпня 2015 року заплановано завершити оптимізацію маршрутної мережі пасажирських автобусних перевезень у Львівській області, а до кінця цього року – обладнати всі автобуси на приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні системою GPS-навігації та забезпечити автоматизований контроль роботи громадського транспорту.
Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з перевізниками області. Як інформує прес-служба ЛОДА, очільник області спільно з перевізниками визначили основні напрямки роботи облдержадміністрації у сфері  пасажирського автомобільного транспорту.
Зокрема, йдеться про перегляд граничних тарифів на перевезення пасажирів і багажу, оновлення складу обласного конкурсного комітету, запровадження автоматизованої системи контролю роботи пасажирського транспорту тощо.
“Львівська ОДА докладе максимум зусиль, аби забезпечити чіткі та прозорі механізми у співпраці з перевізниками області  й навести порядок у сфері транспортних перевезень, покращити якість надання послуг”, – зазначив Олег Синютка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1514 / 4.05MB / SQL:{query_count}