Плювати на всіх! Паркуюсь де хочу!

“Пошта” довідалася, чому у середмісті Львова авта й надалі залишають будь-де, скільки коштів приносять місту платні парковки та чи будуть нарешті підземні паркінги

фото: Андрій Польовий
У Львові паркувальний хаос, на жаль, став нормою. Кожен водій припарковує своє авто там, де душа забажає! 
Хтось на самісіньких тротуарах, хтось – на щойно впорядкованих газонах, а хтось просто залишає машину посеред дороги так, що ні пройти ні проїхати. Не гребують водії-порушники навіть велодоріжками! Відтак пішоходи ледь протискаються між машинами та стінами будівель.
“Гуляючи містом, завжди мушу обходити машини. Можливо й зрозуміти водія, який, може, справді не мав де припаркуватись. Утім мені теж не хочеться обходити машину газоном і таляпатись у багнюці. Якщо ми хочемо жити по-європейськи, то треба щось із цим робити”, – нарікає львів’янка Наталя.
Тим паче, що порядок із паркуванням у місті – це не лише справа комфорту містян, а ще й поповнення для бюджету. Адже багатьом європейським містам боротьба зі стихійним паркуванням уже давно виплатилась. Нині ж там за годину паркування треба віддати три євро. А як у Львові? У 2014-ому паркування поповнило міську казну на 3 млн 600 тис. гривень. До речі, все ті ж три з половиною мільйони  місто заробляє на паркуванні ще… з 2007-го.

Дорожче паркування задля виховання

Дати раду зі стихійним паркуванням не так вже й просто. Чому? Потрібні гроші, час, бажання та культурні водії! У Львові над цим працюють вже не перший рік. 
Допоки посадовці скромно тішаться здобуткам, хтось упевнено припарковує свій Land Rover на тротуарі на проспекті Свободи. Або й на площі Ринок перед ратушею. Водії-нахаби інколи аргументують: “На жодній парковці нема місця, а у мене немає часу”. Теоретично місця для паркування в центрі Львова й справді бракує. Наразі в середмісті діють 17 паркувальних зон, на яких вміщається 330 автомобілів. Година парковки там коштує чотири гривні. Але буває й таке, що парковка пустує, а на тротуарах автобум.
“За минулий рік мали на меті заробити 3 млн 300 тис. грн, а отримали на 300 тис. грн більше. Це вже незле! Можливо, цим коштом відкриємо нові паркувальні місця, облаштуємо стоянки, а з часом трохи наведемо лад з хаотичними паркуваннями у центрі Львова”, – повідомив “Пошті” начальник управління транспорту і зв’язку міськради Віктор Щир.
У 2014-ому паркування поповнило міську казну на 3 млн 600 тис. гривень. До речі, все ті ж три з половиною мільйони  місто заробляє на паркуванні ще… з 2007-го
Втім, виявляється, на нові паркомісця не так просто знайти кошти або інвестора. “Говорити про захмарні прибутки від паркування не можна. Принаймні, зараз. За місяць доходу маємо 160 тис. грн, з яких 50 тис. грн щомісяця сплачуємо банку, ще 50 тис. грн – за оренду землі міськраді, решта йде на виплату зарплатні паркувальникам. Можливо, коли виплатимо кредит, прибутки будуть більш відчутні. Зараз же маємо те, що маємо”, – зазначив у розмові з “Поштою” начальник відділу паркування ЛКП “Львівавтодор” Сергій Париляк.
За кордоном  – все інакше. Там міста заробляють чималі гроші, встановивши високу плату за паркування, особливо це стосується середмістя. Там ціна за годину припаркованого авто коштує три євро, тоді як у місті Лева всього-на-всього чотири гривні – і тих часто ніхто не платить. Звичайно, зарплати в нас хоч і не європейські, втім, по Львові їздять здебільшого іномарки. Виходить, що тисячі доларів на автомобілі у львів’ян є, а чотири гривні за годину парковки їхнім власникам заплатити шкода! Авто у Львові залишають будь-де, аби “задурно”.
“Наразі ми працюємо над тим, аби збільшити тарифи. Та, скажу відверто, це трохи марудна справа. Спочатку потрібно, аби було спеціальне рішення Кабміну. Приблизно ми розрахували, що собівартість години паркування у середмісті обходиться в 11 грн. Думаю, що підвищення тарифу до 10 грн – буде якраз нормально. Тоді людина буде думати, чи варто залишати машину на цілий день в центрі. Адже простіше приїхати на годинку-дві, вирішити справи і чимскоріше забирати авто з центру, який у час пік просто перевантажений транспортом”, – наголошує Сергій Париляк. 

Підземки для автівки

Вирішити паркувальний колапс у середмісті має допомогти збільшення кількості паркувальних місць. Але у Львові це непросто. Центр міста компактний, вулички вузенькі, де ж робити парковки? Наразі в середмісті облаштовано 375 паркомісць. 
Як писала “Пошта”, загалом у Львові є приблизно 3 000 автостоянок, 300 з них – для людей із обмеженими можливостями. Вочевидь цієї кількості для міста замало. Є цікаві ідеї й плани, але поки що далекі від реальності. До прикладу, підземний паркінг біля ЛНУ імені Івана Франка, про нього говорять роками, та все ж ідея до реальності ближчою не стає. Більш реальні плани – парковка на площі Липневій.
“Маємо на меті відкрити парковку на площі Липневій. За планом, вона буде схожа до автостоянки, що на вул. Валовій. Наразі подали заяву з такою пропозицією в Управління транспорту і зв’язку міськради”, – каже Сергій Париляк.
У середмісті діють 17 паркувальних зон, на яких вміщається 330 автомобілів. Година парковки там коштує чотири гривні. Але буває й таке, що парковка пустує, а на тротуарах автобум
Втім, через щільність забудови Львова найоптимальніший варіант – підземні автостоянки. Своїми коштами місто не в змозі побудувати такі. Допомогти можуть лише іноземні інвестори, втім, ті зазвичай не дуже рвуться будувати у Львові стоянки. І на те є свої причини. 
“Наразі ми ведемо переговори з однією іноземною компанією. Та зараз їх збиває з пантелику ситуація на сході України. Тому вони відкладають цю справу і тут їх можна зрозуміти”, – пояснює Віктор Щир. З його слів, проекти підземних паркувань у Львові в розробці. У цьому управлінню допомагають студенти львівських вишів.
“Спільно зі студентами НУ “Львівська політехніка” розробили проекти загальних парковок та автостоянок у Львові. Тепер напрацьоване залишилось втілити в реальність”, – зазначає Віктор Щир. 

Неправильно паркуєшся? Отримуй штраф!

Не всім вистачає місця для парковки, а тому водії частенько порушують правила. Найчастіше порушення паркування фіксують у пішохідній зоні середмістя, на вулицях Університетській, Словацького, Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю “Жорж”), Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу), а також на проспектах Свободи і Шевченка. Також збільшилася кількість випадків незаконного паркування на спеціальній смузі для громадського транспорту на проспекті Свободи, велодоріжках і трамвайних коліях. Ще один спосіб боротьби з водіями-нахабами – штраф.
фото: Марічка Ільїна 
“Львівавтодор проводить рейди, аби зобов’язати водіїв оплачувати послуги паркування. За останніх три місяці за несплату вартості послуг паркування накладають штраф від восьми до дванадцяти не­оподаткованих мінімумів громадян – 136-204 гривні. Якщо водій без відповідних посвідчень припаркувався на місці для інвалідів – 255-306 гривень”, – повідомив Сергій Париляк. З його слів, за останні три місяці оштрафували близько трьох десятків львів’ян. Втім змусити водія заплатити штраф не так вже й легко – потрібно мати докази. 
Хоча трапляється й таке, що виписувати штрафи  потрібно не лише водіям, а й самим паркувальнкам. Останні подекуди забувають, що гроші за парковку потрібно сплачувати в автомат, а не класти собі у кишеню.
Найчастіше порушення паркування фіксують у пішохідній зоні середмістя, на вулицях Університетській, Словацького, Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю “Жорж”), Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу), а також на проспектах Свободи і Шевченка
“До 2011 року й справді у місті діяла така система, що гроші за парковку водії платили безпосередньо в руки паркувальникам. Зараз для цього діють паркомати, а функція паркувальника лише нагадати власникові авто про оплату за місце парковки. Втім, де є людський фактор і гроші, завжди є спокуса.  Для того, аби такого не було, водіям просто варто бути свідомими і самостійно сплачувати ренту в паркомат. Тоді не буде на що нарікати!” – акцентує “Пошті” депутат Львівської міськради, член постійної комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Валерій Веремчук.
Співрозмовник також каже, що як-не-як, але потрібно підвищувати тарифи за паркування, мовляв, так є за кордоном.
“Львівські водії й справді не завжди дотримуються пра­вил паркування. І це, щонайменше, дивно! Люди хочуть жити як в Європі і при цьому зовсім не дотри­муватись законодавства. Тим паче, що ціна паркування в нас набагато нижча, ніж за кордоном. Невже так важко заплатити тих чотири грив­ні?! Виходить, що так. Тому штрафувати потрібно і масово. Люди один-два рази заплатять гроші, а на третій, може задумаються”, – зазначив “Пошті” Валерій Веремчук. 

Більше простору містянам!

Збільшувати потрібно і кількість болардів. Ад­же це чи не найкращий спо­сіб зупинити горе-пар­ку­вальників, які лінуються перейтись кілька кроків і їдуть автівкою у самісінький центр. “У принципі бо­ларди вирішують питання з дуже настирливими во­­діями, які хочуть заїхати під саму ратушу. А так їм “не дають проїзду” виїзні стовпці, які реагують лише на трамваї, пожежні та швидкі”, – каже Валерій Веремчук. 
Нещодавно міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про створення пішохідної зони в межах вул. Леся Курбаса. Планується, що вулиця буде зроблена в одному рівні, тобто там не буде дороги, тротуарів, а будуть встановлені лавки, висаджені дерева. За попереднім задумом, на початку і  в кінці вулиці буде передбачено спеціальні майданчики для розвантаження автомобілів, які обслуговують підприємства у пішохідній зоні.
“Вважаю, що це рішення правильне, бо дозволить бодай частково розвантажити місто. Львів’яни  і гості міста зможуть гуляти вулицею Леся Курбаса, не думаючи, як обійти машину. Тим паче, що під боком театр. Тому, це однозначно позитивно. Щоправда, добре було б ще кілька вулиць центральної частини Львова зробити пішохідними, але це все в процесі”, – резюмує Валерій Веремчук.
Олег Шмід, радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури
Для того, аби паркування у місті Лева було впорядкованим, насамперед треба змінити законодавство. Адже ще донедавна в нас не були прописані штрафи. А куди ж без них?

Зараз вони хоч і є, втім, ця система не досконала. Чому? Бо для того, щоб виписати штраф, потрібно, по-перше, свідків і, по-друге, самого водія. За інших умов оштрафувати просто нереально. Тому тут є певні недопрацювання.

Добре, що хоч є контролери, які час до часу нагадують недобросовісним водіям заплатити за паркування їхнього авто. Якби ще й наглядачів забрали, наші люди б взагалі не платили. Діє стандартна “мояхатокрайність”, бо ні в кого не знайдеться аж чотири гривні за годину за паркування.

Зате є гроші на дорогі автомобілі! До прикладу, в Німеччині послуга паркування коштує набагато дорожче – 3 євро за год і ніхто не нарікає. Хоча у німців інколи дешевші машини, ніж в українців. Тому, потрібно однозначно збільшувати тарифи за паркування, зокрема, в середмісті. Адже, якщо підняти ціну за розміщення авто, то люди перестануть так масово завантажувати центр Львова своїм транспортом. Бо тарифи – це не лише заробіток для міста.

Львів’яни лінуються перейтись 300 метрів від дому до центру, а тому обов’язково їдуть на авто. Ні­хто не каже зовсім не їздити в центр машиною. Варто лише розважливо до цього підходити і ста­ратись якнайменше часу тримати свій транспорт у середмісті.

За кордоном це питання вирішили просто: чим довше припаркована машина, тим дорожче заплатите. Перші 15 хвилин там безкоштовні. У нас – все навпаки: перша година паркування найдорожча, остання – найдешевша. Абсурд! Наразі, аби трохи покращити ситуацію, потрібно будувати підземні паркінги.

Втім, інвестори не хочуть за це братись, бо, певно, бачать культуру наших людей і розуміють, що з цього не буде прибутку. Так воно і є! Якщо збудувати підземну автостоянку на площі перед університетом Франка (а мова про це ведеться!), то чи будуть люди платити по 20-30 грн за паркування свого авто там, якщо вони без проблем можуть безоплатно поставити машину біля самого входу в університет?! Це однозначно суперечить сподіванням інвесторів, а тому вони просто не бачать перспектив у будівництві парковок.

Потрібно змінювати психологію містян спочатку, привчати людей до законослухняності. І якщо вони справді готові “йти” до Європи, то треба це робити не лише на словах!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7217 / 4.21MB / SQL:{query_count}