Курс бійця-рятувальника

Парламентар Ольга Богомолець презентує львів’янам концепцію військово-медичної доктрини та розповість про курси з тактичної медицини для майбутніх військових

фото: rbc.ru
8 лютого з робочою поїздкою на Львівщині перебуватиме голова Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ, радник Президента і громадський діяч Ольга Богомолець.
Як інформує прес-служба ЛОДА, в Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного парламентар зустрінеться з майбутніми військовими.
У Львові Ольга Богомолець презентує громаді Львівщини концепцію військово-медичної доктрини України, яку планують ухвалити найближчим часом, і розповість про навчання з тактичної медицини для майбутніх військових, що проведуть для всіх вишів системи Міноборони України з плануванням прискореного випуску курсантів уже в березні 2015-го. 
Під час навчань курсанти отримають практичні навички із зупинення кровотечі, розблокування дихальних шляхів, рятування від пневмотораксу і належного евакуювання поранених. Окрему увагу приділять навчанню вояків надавати допомогу з використанням будь-яких матеріалів, які є в їхньому розпорядженні. 
Навчання проводитимуть сертифіковані інструктори НАТО, українські спеціалісти з  військової тактичної допомоги в бою та сертифіковані інструктори, які навчать солдатів надання першої допомоги в бою, а військових медиків – догоспітальної допомоги, розробленої спеціально для військовослужбовців. Курси ідентичні до тих, які проходять солдати країн НАТО. Навчання курсу бійця-рятувальника COMBAT LIFE SAVER відбуваються з ініціативи Ольги Богомолець за сприяння Світового конгресу українців. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4143 / 3.97MB / SQL:{query_count}