Як волонтери збирають кошти для бійців

Учасники ініціативи “Hand made по-львівськи” надрукували календар із фотографіями волонтерів

Фантазія та креатив львівських волонтерів не має меж. Вони не лише власними руками кікімори, маскхалати, шкарпетки та рукавиці шиють або ж плетуть маскувальні сітки.
Навіть календар випустили зі своїми світлинами, аби показати продукти свого виробництва. А зібрані кошти планують використати на потреби українських бійців.   
“Виходить у світ давно задуманий календар, реалізований зусиллями волонтерського активу ініціативи “Hand Made по-львівськи” для арміі руками волонтерів. Серед громадських активістів, волонтерів і тих, котрі захищають нашу свободу і незалежність зі зброєю у руках чимало людей з вищою освітою і навіть не однією. Група Hand Made – не виняток. У нашому середовищі багато творчих людей. Від стиліста жіночого одягу до архітекторів та веб-дизайнерів. Є майстри ужиткового мистецтва, лялькарі, графічні дизайнери..., – йдеться у повідомленні волонтерів у мережі Facebook.
– Ці ж самі люди – координатори напрямків і волонтери, які власними руками шиють маскхалати та балаклави, плетуть кікімори та маскувальні сітки, позували під час фотозйомки для цього календаря у своїх вишиванках разом з дітьми”.
У такий спосіб волонтери вирішили підняти настрій тим, хто, як і вони, допомагає військовим. “Хотілося показати тим, хто ще не знайшов себе у спільній справі, як можна реально робити щось корисне не будучи на передовій. Хотілося піднести статус волонтерської праці. Календар завжи має попит, а тому не виключяємо також можливості заробити кошти на матеріали для наших виробів, потрібних на фронті. До того ж, всім нам за трагічними обставинами не можна забувати про красу життя, яке всі ми зараз, кожний по-своєму, захищаємо. Переможемо разом!”, – зазначають активісти. 
Як писала “Пошта”, ідею випуску календаря волонтери втілили у життя за свої кошти, а не за кошти, зібрані для військових. Наразі на­друкували 300 примірників. Сподіваються знайти спонсора, аби додрукувати календар, якщо буде попит.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4240 / 3.97MB / SQL:{query_count}