Де розмістити переселенців?

На Львівщині зростає кількість вимушених переселенців із Донбасу. Через активні бойові дії на сході країни, людей, які проживають у зоні АТО, примусово переселяють у безпечні області

фото: фейсбук-сторінка ГУ ДСНС України у Львівській області
Регіони, які знаходяться найближче до зони антитерористичної операції уже перепов­нені переселенцями, тож невдовзі у Львові та області чекають гостей із Дебальцевого, Вуглегірська та Авдіївки, інформує сайт lviv.tv.
Із гарячих точок волонтери спершу везуть вимушених переселенців до найближчих тимчасових пунктів. “Створені два пункти прийому – Костянтинівка та Слов’янськ. Облаштовані місця для тимчасового прийому людей, там працюють психологи як нашої служби, так й інших служб. Працюють харчопункти. Там реєструють і проводять відбір – кого в який район відправляти”, – розповів секретар Генштабу з питань надання соцдопомоги внутрішньо переміщеним особам Сергій Щербина.
Із транзитних міст біженців перекидають на Одещину та Львівщину. Тих, хто не визначився – у Київ. Загалом у Львові мають знайти прихисток для 300 біженців. 
“Переселенці їдуть кожен день. На днях прийняли 35 людей, перед тим приїхали 30 осіб. Люди їдуть щоденно. Коли вони приїжджають організовано, то зустрічаємо, приймаємо та розвозимо переселенців у тимчасове житло. Допомагають рятувальники: надають працівників та людей, які зустрічають гостей та надають їм психологічну допомогу. Немає ажіотажу. Розселяємо переселенців у приватних оселях по всій області.
Ті, хто приїжджає до нас, реєструються у Штабі в обов’язковому порядку. На Львівщині зареєстровано близько 9950 переселенців
Вивозять людей із небезпечних зон, так би мовити, примусово-добровільно через різні волонтерські організації. Ті, хто приїжджає до нас, реєструються у Штабі в обов’язковому порядку. На Львівщині зареєстровано близько 9950 переселенців”, – розповіла “Пошті” заступник директора департаменту соцзахисту населення ЛОДА Оксана Яковець. 
Деяких людей можуть розселяти у спецзакладах, наприклад, дітей у притулки. Зокрема, у Львові у притулку на вул. Левандівській може розміститися 30 осіб. “Чим може забезпечити заклад? Передусім, дахом над головою, теплом та харчуванням. А також, у разі потреби, медичною допомогою. Також ми маємо угоду, що діти зможуть ходити до школи”, – зазначила завідувач львівського притулку для дітей Світлана Гаврилюк.
Загалом на Львівщині соцслужби можуть розмістити близько тисячі дітей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4153 / 3.98MB / SQL:{query_count}