Кризові борги

12 січня, о 23.00, після майже семи годин активних дебатів, Львівська міська рада таки ухвалила загальну частину бюджету міста

12 січня, о 23.00, після майже семи годин активних дебатів, Львівська міська рада таки ухвалила загальну частину бюджету міста. Попри це, думки щодо реальності цього бюджету категорично розбіглися. Львівські депутати називають його "ефемерним", "надуманим" і таким, що не враховує реалій економічної кризи. Народні обранці попереджають, що місту доведеться забути про будь-які капітальні ремонти. Натомість міський голова Андрій Садовий сповнений оптимізму, хоча й визнає, що "бюджет не є добрий по грошах".

- Я переконаний, що в критичні роки потрібно більше працювати із запозиченнями. Ми не маємо права знижувати темпи, які взяли по ремонтах. Сьогодні ми маємо пропозицію від Європейського банку реконструкції та розвитку відкрити нам кредитну лінію у 100 млн євро під 6% річних. Це величезна сума. Добре було б за цей рік освоїти хоча б 50 млн. Ці гроші підуть на ремонти доріг та інфраструктуру, - сказав під час зустрічі із журналістами Андрій Садовий.

За його словами, якщо буде підтримка з боку депутатського корпусу, то позика може стати реальністю вже навесні. Нинішній міський голова виступає за якомога довше відтермінування повернення позики, при цьому забуваючи додати, що розраховуватися за борги міста, цілком можливо, вже доведеться його наступникові.

Бюджет розвитку наразі готують. Його мають ухвалити до 1 березня 2009 року.

Р.S. Дохідна частина бю­джету Львова 2009 року становить 1,832 млрд грн, витрати сягають 1,830 млрд грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9390 / 4.06MB / SQL:{query_count}