Протез для Героя Василя Пелеша

Боєць із Львівщини, якому терористи відтяли руку за патріотичне тату, незабаром отримає протез

Нагадаємо, військовий батальйону “Айдар” 19-річний Василь Пелеш зі Старого Самбора ще влітку потрапив у полон бойовиків, де йому відрубали руку за патріотичне татуювання.
“Він пройшов Майдан, а потім поїхав на схід боронити неньку-Україну у складі ДБ “Айдар”. Василь був там, де горять села й міста, луплять “Гради”, гудуть танки, свистять кулі, де земля стогне від пострілів… Він пройшов піврічне пекло війни. Але, на жаль, 26 серпня його захопили в полон біля Луганська під час обстрілу батальйону. 
Бойовики довго знущалися над нашим героєм, а коли побачили на правій руці татуювання з патріотичною символікою, то розлютившись, відрубали Василеві руку… Ці тортури над собою герой пережив. Тримався з усіх сил. Згодом, у рамках обміну полонених, завдяки старанням волонтерів і небайдужих людей, Василя випустили з полону”, – йдеться у повідомленні на сторінці Міжнародного альянсу братської допомоги у мережі Facebook.
Коли боєць приїхав додому, то духом не впав – вирішив допомагати своїм побратимам, які продовжують воювати. Боєць мріяв про багатофункціональний протез на праву руку, щоб могти більше допомагати. Його мрія здійсниться у найближчі дні. 
“Після багатьох переговорів та неймовірно великих докладених зусиль – ми відправляємо Василя за кордон. Це стало можливим завдяки нашим братам і сестрам з УККА у Чикаго. Громада провела велику працю, щоб допомогти нашому герою. Окрема подяка пані Надії Ільків. Вона переймається нашими хлопцями, як рідними дітьми, ще з часів Майдану. Одна з найкращих лікарень у Чикаго буде ставити протез для нашого героя”, – йдеться у повідомленні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.4236 / 4.06MB / SQL:{query_count}