Школи і підозрілі чоловіки

Громадські активісти закликають освітян Львова до уважності

Освітян Львова закликають бути уважними, оскільки у навчальних закладах можливі диверсійні дії. З відповідним зверненням на сторінці у Facebook виступили активісти спільноти ГО “Варта 1”.
“25 січня близько 22.00 до школи №91 м. Львова підійшло четверо чоловіків у камуфляжі. Назвавшись працівниками міліції, попросили сторожа відчинити двері та впустити їх у приміщення школи для огляду (начебто додаткові заходи безпеки). Сторож відповів, що спершу зобов’язаний зателефонувати до директора школи. 
Почувши це, чоловіки одразу пішли. Директор школи зателефонувала в міліцію. Їй повідомили, що своїх співробітників вони не направляли”, – написав Ігор Зінкевич, координатор ГО “Варта 1”. Схожі випадки були і в кількох інших школах.
“Ми перевірили цю ситуацію, передзвонивши в УМВС у Львівській області, а також по всіх Громадських формуваннях, також зв’язались із керівництвом муніципальної дружини – жодних подібних робіт не проводилося у Львові. Тому просимо донести до керівництва шкіл і охорони про такий інцидент і не допускати незнайомих людей без посвідчень на перевірку в школі. Не важливо вдень це відбувається чи вночі. Міліція взяла під контроль цю ситуацію і при виявленні таких людей обов’язково дзвонити 102”, – додав Зінкевич.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
17.3076 / 4.05MB / SQL:{query_count}