Аеропорт: посадку дозволено!

Львівський аеропорт зможе приймати літаки в погану погоду

Однак метеомінімуми аеродрому все ще не відповідають показникам, на які розраховане встановлене на злітно-посадковій смузі обладнання. 
Про це повідомляє Центр транспортних стратегій. Після втручання Мінінфраструктури, авіалайнери зможуть сідати у Львові при вертикальній видимості не менше 60 метрів, що відповідає I категорії ICAO – саме такі мінімуми мав аеродром до реконструкції, інформує tvoemisto.tv.
Після підготовки до Євро-2012 в аеропорту з’явилася інструментальна система посадки, що дозволяє заходити літакам на посадку при вертикальній видимості не менше 30 метрів, проте 21 грудня 2014 р. вона була відключена.
Зараз оперативна інформація про зміни у правилах проведення та забезпечення польотів у аеропорту Львів була скасована без проведення обльотів. Це свідчить про те, що сама проблема носила юридичний, а не технічний характер.
Побічно це підтверджує й керівництво повітряних воріт Львова. За словами заступника директора аеропорту Романа Зазуляки, смуга не знаходиться на балансі підприємства і офіційно взагалі не здана в експлуатацію. Проте раніше аеропорт волів замовчувати цей факт. У результаті несправне обладнання не дозволяло сідати літакам у погану погоду, що призвело до скасувань і тривалих затримок близько десятка рейсів в останні дні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3587 / 4.06MB / SQL:{query_count}