Обережно, “паспортні” шахраї!

Державна міграційна служба України просить громадян не користуватись послугами “посередників” у виготовленні паспортів громадян України для виїзду за кордон

Перш за все тому, що посередників законно в природі не існує. Про це повідомила речник ГУ ДМСУ у Львівській області Світлана Хитрова.
Обіцянки виготовити паспорт за кілька днів безпідставні і виконані не будуть. Гроші заплатите даремно. Паспорти виготовляють централізовано у Києві на ДП “Поліграфкомбінат “Україна”. На місцях лише оформляють документи і відправляють захищеними лініями до столиці. Там – антикорупційна система, що відслідковує терміни подачі і виготовлення. Потім спеціальною кур’єрською поштою готові паспорти розвозять у регіони”, – розповіла Світлана Хитрова.
Паспорт за три дні законно оформляють лише тим, хто потребує негайного лікування за кордоном, особам, які їх супроводжують. Окрема категорія – люди, які їдуть за кордон на поховання. “У всіх випадках необхідні підтверджуючі документи. Не купуйтеся на шахраїв!”, – наголошує речниця Державної міграційної служби Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4538 / 4.05MB / SQL:{query_count}