Львів’яни пересідають на “рогатих”

Торік виторг від продажу разових квитків та місячних абонементів для користування львівським електротранспортом склав майже 39 млн грн

фото: zsfoe.org
Це на 13 млн грн більше, ніж у 2013-ому, інформує прес-служба міськ­ради. Причин тому є декілька. 
По-перше, цього року суттєво збільшено кількість “рогатих” на маршрутах, адже активно ремонтують трамвайні вагони і тролейбуси. По-друге, у 2013-ому через ремонти магістральних доріг не курсували у різні місяці майже половина трамвайних маршрутів. А по-третє, з червня 2014-го підняли тариф на разовий проїзд з 1,50 грн до двох, а вартість місячних абонементів у ЛКП “Львівелектротранс” залишили на рівні 2012-го.
“По кожній із позицій, від продажу карток до продажу разових квитків через термінали, є суттєвий ріст. Так, ще у травні 2013-го Львівелектротранс розпочав встановлення терміналів на зупинках громадського транспорту. І якщо на кінець 2013-го ця частка від загальних продажів разових квитків складала 0,3% (тобто 83 400 грн), то наприкінці минулого року – 1,5% (відповідно 531 240 грн). 
Терміналами користуються здебільшого студенти, однак частка людей, які купують повні, а не пільгові талони, поступово стає більшою (204 682 – продані у 2014 р. загальні квитки, 172 420 – пільгові), у той час як за підсумками 2013-го пропорція зберігалась 50 на 50”,  – зазначив інженер із впровадження новітніх технологій ЛКП “Львівелектротранс” Сергій Перепелюк.
Як писала “Пошта”, соціальні мережі рясніють повідомленнями, що електронні термінали для продажу квитків, встановлені на зупинках міста, чомусь забирають гроші, а квитків не видають
“Аналізуючи роботу за рік, бачимо деякі технічні нюанси із нашими терміналами. Непоодинокі випадки скарг на те, що апарат не видає квитка. Причин декілька: по-перше – це зношені купюри номіналом 1–2 грн, які може не сприймати техніка, а по-друге – це зовнішні фактори (погодні умови або втручання у роботу принтера в терміналі). Моя порада – не залежно від того, скільки ви квитків купуєте, мусите їх забирати одразу ж після видачі, а якщо виникли проблеми – одразу ж упродовж дня телефонуйте на гарячу лінію 0 800 602 602”, – каже  Сергій Перепелюк.
Торік трамваї перевезли понад 50 тис. пасажирів, із них більша частка пільговиків – понад 33 тис. Менш популярними серед львів’ян та гостей міста є тролейбуси. Торік “рогаті” перевезли більше 26 тис. пасажирів, із них більше 17 тис. – пільговики
Збільшилися продажі і місячних абонементів. Частка продажів карток за рік складає 6,4% від загального виторгу, а це майже на 367 тис. грн більше, ніж у 2013-ому. 
“Ріст продажу місячних абонементів, звичайно, приємна новина. Однак, якщо подивитись на проблему глобальніше, то видно, що у загальному львів’яни все-таки віддають перевагу купівлі разових квитків. Варто зазначити, що досвід європейських країн цілком протилежний.
Сподіваюся,  що все більше наших пасажирів зрозуміють, що інвестиція вартістю 100, або 70 грн, а саме стільки коштують відповідно місячні абонементи “трамвай та тролейбус” і “трамвай або тролейбус”, не лише зекономить сімейний бюджет, а допомагатиме пришвидшенню розвитку міського громадського електротранспорту Львова. Ніхто так не проінвестує місто, як безпосередньо його жителі”, – зазначає начальник відділу маркетингу ЛКП “Львівелектротранс” Ольга Бачинська.
Згідно з інформацією ЛКП “Львівелектротранс”, торік трамваї перевезли понад 50 тис. пасажирів, із них більша частка пільговиків – понад 33 тис. Менш популярними серед львів’ян та гостей міста є тролейбуси. Торік “рогаті” перевезли більше 26 тис. пасажирів, із них більше 17 тис. – пільговики. 
“Можна побачити все більше молоді у трамваях та тролейбусах. Це дуже позитивна для нас тенденція. Тим паче, що вагома частина із цих молодих людей обирає трамвай та тролейбус свідомо. Про це свідчить їх активність як у соцмережах, так і в локальних акціях, які ми постійно проводимо спільно”, – розповідає Ольга Бачинська. – Наведу статистику: за підсумками двох років при незмінній вартості місячних студентських та учнівських карток  виторг від продажу збільшився удвічі. По разових талонах маємо ріст на 23%, а це означає, що наші учні та студенти вміють економити, та є більш готовими до введення нових правил користування громадським транспортом, зокрема “електронним квитком”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6052 / 4.09MB / SQL:{query_count}