Нове життя старого дворика

Німецькі фахівці допомагають відновлювати подвір’я у місті Лева

фото: прес-служба ЛМР
У Львові торік обрали для впорядкування кілька внутрішніх дворів. Так, у рамках програми “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” облаштували двори біля будинків на вул. Наливайка, 17, вул. Коперника, 30 та вул. Дрогобича, 10, інформує прес-служба міськради. 
Вибирали двори на конкурсній основі. Для участі в конкурсі жителі подавали заявки в управління охорони історичного середовища. Містяни за роботу платили лише 10% від вартості, решту грошей давали GIZ. 
До прикладу, у внутрішньому подвір’ї на вул. Коперника, 30 роботи по замощенню проводилися майже два місяці – з 4 листопада по 26 грудня 2014-го. Там розбирали старе покриття, розпланували площу, вирівняли шари щебеню і піску, замостили бруківкою з граніту, пісковику і бетону. “У нас уже був оголошений наступний конкурс на облаштування внутрішніх дворів, прийом заявок закінчився, ми отримали 10 заявок, зараз буде тривати їх відбір”, – зазначила керівник проекту GIZ у Львові Іріс Ґляйхман.
Завершити облаштовувати дворик на вул. Коперника планують у 2015-ому. Ще потрібно встановити лавки, турнік-гойдалку, велостійки, дерев’яну платформу, а також висадити кущі. Вартість робіт становить майже 300 тис. грн. З них 23 тис. грн – гроші мешканців, а це по тисячі гривень із кожної квартири.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4397 / 4.06MB / SQL:{query_count}