УБОЗ і львівські корупціонери

52 кримінальні правопорушення у сфері протидії корупції, зокрема, 37 – за фактами вимагання та одержання неправомірної вигоди, викрили торік на Львівщині співробітники управління з боротьби з організованою злочинністю ГУ МВСУ області

Крім того, до суду скерували 24 протоколи щодо протидії адміністративній корупції. За розглянутими загальна сума штрафу склала майже 12 тис. грн.
Зокрема, УБОЗ-івці викрили працівника одного з коледжів Львова, який вимагав та одержав від студента три тисячі гривень за сприяння у складанні ним екзаменаційної сесії.  Торік суди винесли сім вироків за кримінальними провадженнями за вчинення корупційних правопорушень. 20 осіб притягнули до кримінальної відповідальності, зокрема, 17 засудили до різних термінів покарання із встановленням іспитових строків. Ще на трьох наклали штрафи в розмірі  8,5 – 17 тис. грн. 
Міліціянти скерували до суду 24 адмінпротоколи щодо протидії адміністративній корупції на державних службовців, а саме: за ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю), ст. 172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та за ст. 172-9 (невжиття заходів щодо протидії корупції). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
32.8148 / 4.05MB / SQL:{query_count}