Президентську резиденцію – на продаж

Президентська резиденція у Львові піде з молотка 25 лютого

фото: прес-служба облради
Саме в цей день продаватимуть адміністративну будівлю, що на вул. Глінки, 12. Початкова вартість продажу об’єкта площею 489,9 кв. м становить 28 млн 932 тис. грн, інформує прес-служба Львівської обл­ради. 
Резиденція на вул. Глінки у Львові офіційно призначена для “тимчасового проживання перших осiб України та iнших держав, членiв офiцiйних делегацiй, якi перебувають із вiзитом у Львiвськiй областi”. Щороку на утримання будівлі з бюджету Львівської області виділяли приблизно 150 – 170 тис. грн, однак за призначенням резиденцію майже не використовують. Тому Львівська облрада, на балансі якої перебуває резиденція, планує продати її на аукціоні.
“Обласна рада не ставить ніяких обмежень щодо подальшого використання цієї будівлі”, – зазначив учора начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра. 
Водночас голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик висловив сподівання, що подальше цільове використання цього будинку не буде суперечити розвитку міста, заважати інтересам навколишніх вулиць і людей, які проживають на прилеглих територіях.
Також Ярослав Качмарик пояснив, куди скерують кошти, виручені від продажу об’єкта. “Це буде джерело формування бюджету розвитку у Львівській області. Частину ресурсів уже прописали на енерго­збереження в бюджетній сфері, адже сьогодні це актуальне питання, яке потребує швидкого вирішення”, – сказав депутат. Кінцевий термін прийняття заяв на участь у аукціоні – 20 лютого.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
26.4775 / 4.06MB / SQL:{query_count}