Поінформований, отож обізнаний

У Львівській ОДА створять координаційний центр із інформування громадськості щодо АТО і мобілізації

фото: прес-служба ЛОДА
До кінця наступного тижня у Львівській облдержадміністрації створять координаційний центр, який опрацьовуватиме інформацію про ситуацію щодо проведення антитерористичної операції та мобілізації на території області. 
Завдання центру – оперативно реагувати і надавати достовірну інформацію про події на сході країни та проведення мобілізаційних заходів, а також формувати інформаційну політику з цих питань. 
Про це вчора йшлося під час засідання круглого столу з питань висвітлення ситуації в зоні АТО і четвертої хвилі мобілізації, яке провів заступник губернатора Львівщини Володимир Харчук. Учасниками обговорення були керівники Західного регіонального медіацентру Міноборони, обласного військового комісаріату, представники УСБУ області, керівництво Львівської обласної держтелерадіокомпанії, телекомпанії “Львів-ТБ”, а також ГО “Центр дослідження проблем регіонального та міжнародного співробітництва”.
Зі слів Володимира Харчука, до складу координаційного центру при ОДА увійдуть уповноважені представники силових і правоохоронних структур, які дотичні до мобілізації та військової ситуації в Україні, інформує прес-служба ОДА.
“У складі такого центру повинні бути представники всіх відповідальних органів, які зможуть фахово подавати й опрацьовувати інформацію. Основна діяльність буде спрямована на роз’яснення ситуації, підвищення стійкості громадян до різних життєвих ситуацій, протидію пропагандистській інтервенції і підвищення патріотичної свідомості”, – каже посадовець. 
Члени координаційного центру збиратимуться щотижня. На основі пропозицій координаційної групи також оберуть речників, які матимуть повноваження коментувати події, доводити офіційну інформацію до громадськості через ЗМІ. Окрім цього, визначать медійний майданчик для щотижневих звернень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7908 / 4.08MB / SQL:{query_count}