Зміна соцвиплат

Із початку року пенсії родичам загиблих військових збільшили на майже 70% від зарплати

З 1 січня 2015 р. в разі втрати годувальника членам сімей військовослужбовців, осіб, звільнених із військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час захисту батьківщини, ліквідації наслідків ЧАЕС або виконання інших обов’язків військової служби, які є непрацездатними та перебували на утриманні загиблого (померлого) годувальника, пенсії призначають у розмірі 70% грошового забезпечення (зарплати) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї (до 1 січня 2015 р. було 40% заробітку). 
Такі зміни внесені Законом України “Про внесення змін до статті 36 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених із військової служби, та деяких інших осіб”. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.
Якщо на утриманні годувальника перебували двоє і більше членів сім’ї, пенсія призначається в розмірі 90% грошового забезпечення годувальника, що розподіляється між ними рівними частками, але не менше ніж 40% на кожного непрацездатного члена сім’ї. Але варто зазначити, що пенсії в разі втрати годувальника не можуть бути нижчі двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність: на кожного члена сім’ї – 1898 грн.
До речі, територіальні управління Пенсійного фонду України у Львівській області провели 3 448 перерахунків пенсій у разі втрати годувальника. Виплата пенсій у січні здійснюється у збільшених розмірах. Додаткові видатки на виплату пенсій становлять 3,1 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5238 / 4.06MB / SQL:{query_count}