День Соборності у школах Львівщини

Виховні та тематичні заходи, приурочені до Дня Соборності України, відбудуться у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини

Зокрема, починаючи з цього тижня і до 22 січня, з ініціативи департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації у школах області для учнів проводитимуть виховні години “Співаємо славу тій події і тепер: до Дня Соборності України”, конференції “Разом ми – сила: до Дня Соборності України”, повідомила прес-служба ЛОДА. 
У бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів і Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці представлені книжково-журнальні виставки, присвячені Дню Соборності України. 
Сьогодні, 20 січня, у приміщенні Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді відбудеться майстер-клас для гуртківців із виготовлення атрибутики національної символіки. Початок – о 14.00.
А вже 22 січня, у День Соборності України, у Львівському обласному Будинку вчителя о 14.00 відбудеться засідання круглого столу для педагогічних працівників “Співаємо славу тій події і тепер: до Дня Соборності України”. Початок – о 14.00. 
Також цього дня о 15.00 у Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройдуть змагання з радіозв’язку на коротких хвилях, а у Львівській обласній Малій академії наук – відкрита відеолекція для учнів районних і міських наукових товариств.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3007 / 4.05MB / SQL:{query_count}