Ростислав Мельник: “На озброєнні батальйону “Львів” – нова броньована техніка”

Планова ротація батальйону міліції особливого призначення “Львів” стала незвичною, позаяк саме в день відправлення бійців на схід України на них чекав такий бажаний і затребуваний подарунок – п’ять броньованих позашляховиків, переобладнаних під всюдиходи

Справу можна вважати виконаною лише за умови доведення її до кінця. Підсумком успішної взаємодії між координатором батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Львів”, ректором Львівського державного університету внутрішніх справ Валерієм Середою, Благодійним фондом Ростислава Мельника та небайдужими львів’янами стало передання ключів від п’яти броньованих всюдиходів українським сміливцям на очах у їхніх розчулених родичів безпосередньо після шикування.
Автопарк БПСМОП “Львів” поповнили: “Ніссан Патрол”, “Ніссан Навара” та “Міцубісі Л-200”, закуплені коштом фонду, джип “Гранд Черокі”, придбаний небайдужими колегами бійців батальйону “Львів”, а також просторий мінівен “Шевроле”, подарований 72-річним пенсіонером, львів’янином Едуардом Карасіком.
Щоправда, це була далеко не перша і навіть не друга зустріч бійців батальйону “Львів” зі своїми новими залізними побратимами. Перші оглядини відбулися відразу після прибуття джипів із-за кордону. 
Три повнопривідні позашляховики, придбані коштом Благодійного фонду Ростислава Мельника, разом із двома іншими автівками, подарованими патріотами, пройшли бронювання в одній із автомайстерень у Перемишлянах. Загалом адаптація спецтранспорту обійшлася благодійникам у понад 600 тисяч гривень. Перед від’їздом техніку вдалося випробувати в польових умовах.
“Ми дали можливість цим автомобілям проявити себе в умовах, подібних до бойових, плюс при повному завантаженні: в екіпажах перебувало по п’ятеро бійців, спорядження та спецобладнання, – каже Володимир, боєць батальйону “Львів” (позивний Леся). – Скажу відверто: ці всюдиходи виправдали всі наші сподівання. Ми оперативно рухались і ярами, і снігами, і болотами… Жодних нарікань”.
Цього разу для успішного результату доклали чимало зусиль. “Ми вчинили мудріше: спочатку спеціально запросили хлопців, бійців батальйону “Львів”, аби вони підказали нам, що саме з цими автівками треба зробити, – розповідає голова благодійного фонду. – Отримавши їхні настанови, наші феноменальні перемишлянські автомеханіки перетворили ці джипи на куленепробивні всюдиходи. Тепер на озброєнні батальйону “Львів” – нова броньована техніка”.
“Зараз нам залишається побажати хлопцям, щоб їм усе вдалося! А наша місія тут, у тилу, – максимально мобілізуватись і допомогти їм виконати всі завдання, поставлені на передовій”, – підсумовує Ростислав Мельник.
Завдання бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Львів” пов’язані з патрулюванням території, зачистками, виявленням ворожих терористичних підрозділів і несення служби на блокпостах. Роль позашляховиків у цій справі не можна переоцінити! 
“Перед автомеханіками постало складне експериментальне і творче завдання, – розповідає господар майстерні Володимир Кулеба. – Ці повнопривідні джипи іноземного виробництва прибули до нас у хорошому стані. Та аби забезпечити їх надійну експлуатацію, ми зробили їм повний технічний огляд, забезпечили новими замінниками, підсилили ходову і головне – закрили весь кузов металевою бронею, що збільшило вагу кожної з цих машин більш як на півтонни”.
Найголовніше, що вдалося сьогодні зробити, – направити в потрібне і дієве русло зусилля всіх небайдужих людей
До слова, кузовні роботи з бронювання здійснені настільки ювелірно, що з першого погляду важко навіть визначити, що перед нами: справжні оперативні броньовані автомобілі чи цивільні паркетники. А це особлива перевага для розвідки та виявлення диверсійних груп, резюмують бійці батальйону “Львів”.
“Найголовніше, що вдалося сьогодні зробити, – направити в потрібне і дієве русло зусилля всіх небайдужих людей”, – переконаний координатор батальйону “Львів”, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Валерій Середа. “Важливо, перебуваючи на передовій, відчувати, що тут за тебе хвилюються, не забувають, готові тобі допомогти. І за таких умов (по собі знаю) ще більше хочеться захищати свій народ”, – додає бойовий генерал-майор міліції, який ніс службу на східному фронті.
Усім, хто зараз воює з агресором, найбільше потрібна адресна і конкретна підмога від тилу. Спільними скоординованими зусиллями простих людей сьогодні вдалося реалізувати конкретне завдання. Броньовані всюдихідні маневрені автомобілі – саме те, що потрібно для безпеки життя бійців та ефективного виконання ними військових завдань. 
А зробити особистий внесок у перемогу України сьогодні може кожен. До ініціатив Благодійного фонду Ростислава Мельника можна долучитися, надіславши електронного листа зі своїми координатами на електронну скриньку info@fundmelnyk.org.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6702 / 4.1MB / SQL:{query_count}