З дитиною за кордон

У Львові проїзні документи для дитини видаватимуть до 1 квітня

фото: travel.tochka.net
Перехід на дитячі закордонні паспорти відтермінували, відтак проїзні документи для дитини можна буде виготовити у відділеннях Міграційної служби у Львові до 1 квітня. Про це Tvoemisto.tv повідомила речниця ГУ Державної міграційної служби у Львівській області Світлана Хитрова.
Раніше в Державній міграційній службі повідомляли, що із січня мала бути припинена видача проїзних документів для дитини. За словами Світлани Хитрової, на сьогодні громадяни можуть обирати вид документа для виїзду дитини за кордон – закордонний паспорт або проїзний документ. Натомість із квітня проїзні документи вже не виготовлятимуть.
“Раніше закордонний паспорт для дитини виготовляли зазвичай лише за умови виїзду на тривале перебування за кордоном. А з квітня його виготовлення для дитини буде обов’язковим”, – зазначили в Міграційній службі.
Перелік документів, необхідних для отримання як проїзного документа, так і закордонного паспорта для дитини, ідентичний. Натомість ціна виготовлення цих документів суттєво відрізняється. Виготовлення проїзного документа для дитини обійдеться батькам у 52 гривні (або 82 гривні за виготовлення в короткий термін). Закордонний паспорт для дитини коштуватиме  348 гривень (435 гривень за виготовлення в 10-денний термін).
Проїзний документ видаватиметься на три роки, натомість закордонний паспорт для дитини буде чинним чотири роки з часу виготовлення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8272 / 4.07MB / SQL:{query_count}