І колядки були, і смаколики

На святі “Різдво в Гаю” зібрали 57 тисяч гривень на реставрацію пам’яток Шевченківського гаю

фото: компанія “ДікАрт”
У Львові з 7 по 11 січня у Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” відбулося родинне свято “Різдво в Гаю”. 
Як зазначають організатори  свята, захід відвідало майже сім тисяч гостей, із них три тисячі – діти. Половину коштів від продажу квитків буде скеровано на реставрацію пам’яток Музею народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”.
“Кожен відвідувач свята долучився до доброї справи, адже половину коштів від продажу квитків, а саме 57 тисяч гривень перерахуємо Музею народної архітектури та побуту для відновлення об’єктів гаю”, – зазначає  співорганізатор свята та директор компанії “ДікАрт” Андрій Сидор. 
Як писала “Пошта”, директор Музею та співорганізатор свята Роман Назаровець повідомляв, що на території скансену розташовано 110 об’єктів і з них кожен третій потребує реставрації.
фото: компанія “ДікАрт” 
Загалом під час свята “Різдво в Гаю” виступило понад 30 вертепів, гурти автентичного співу “Коралі”, “ДоСхідСонця”, драйвові гурти “Джалапіта”, “Курбаси”, “Йорий Клоц”, “Дзвінга”, “Оленки”, “Перекотиполе”, вертеп театру тіней “Див”. У садибах гостей свята навчали плести дідухи, ляльки-мотанки, пекти хліб, грати на автентичних музичних інструментах та власноруч створювати свічки. 
Також на святі відбувались дійства фестивалю “Спалах Різдвяної звізди” –хода колядничого гурту зі звіздами. Спеціально до свята “Різдво в Гаю” митці галереї сучасного сакрального мистецтва “IconArt” створили інсталяцію  “Ангельська коляда”, у якій кожен із ангелів грав на музичному інструменті.
Уперше на святі “Різдво в Гаю” співачка Оксана Муха виконала колядки із свого нового альбому “Колядки та щедрівки”.
Сьогодні ж, 13 січня, у Львівській опері співачка з унікальним голосом виступить із своїм першим сольним концертом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2177 / 4.09MB / SQL:{query_count}