Військовий вишкіл

Фахівці НАТО готуватимуть у Львові сержантів ЗСУ

НАТО розпочинає роботу з підготовки сержантського складу української армії. Переговори з цього питання між представниками Альянсу і Міноборони України розпочнуться 15 грудня. 
Про це заявляє Укрінформ, посилаючись на керівника групи радників НАТО з питань реформування військової освіти в Україні генерала у відставці Богуслава Пацека. “З 15 грудня почнемо домовлятись у Києві про навчання західними експертами сержантського складу української армії. Це найбільша освітня програма НАТО в Україні”, – переконує Пацек.
З його слів, підготовка розпочнеться у Львові, де розташований навчальний центр Міноборони України, а згодом пошириться на інші міста. На думку Пацека, ставку варто робити на військовий вишкіл. “Якщо українська армія добре підготується, цей рівень дасться взнаки вже через 5-10 років”, – констатує представник НАТО.
З його слів, країни Альянсу, зокрема США і Канада, охоче виділяють кошти на навчання українських військових.  “Для зміни стандартів у навчанні і підготовки української армії треба 3-5 років і сотні тисяч євро. Країни НАТО завжди охочіше виділяють гроші на навчання, аніж, скажімо, на закупівлю зброї”, – констатував польський генерал.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4093 / 4.06MB / SQL:{query_count}