Граната на… вокзалі

На залізничному вокзалі Львова виявили рюкзак, який, напевно, належав бійцеві, що повернувся з АТО

фото: maxkozachenko.livejournal.com
Відколи на сході триває антитерористична операція, до Львова все частіше везуть боєприпаси та зброю, тож роботи в нашої транспортної міліції побільшало. 
Останній небезпечний пакунок виявили у вівторок ввечері в касовому залі залізничного вокзалу Львова, що на площі Двірцевій, 1. Транспортні міліціонери вилучили підозрілий військовий рюкзак, до якого довго  ніхто не підходив.
“У залі біля каси №26 оперативники виявили речовий мішок зеленого кольору, який залишила невідома особа. Під час огляду в ньому був предмет, схожий на підствольну гранату ВОГ-25, а також багнет-ніж, фляга і кросівки. Ці речі скерували на експертизу”, – поінформувала прес-служба УМВСУ на Львівській залізниці.
Як розповів “Пошті” начальник УМВСУ на Львівській залізниці Володимир Дитюк, цього разу небезпечну знахідку виявили в рюкзаку без присутності власника. Раніше боєприпаси знаходили лише в людей, які намагалися їх перевезти. “Щодо особи, яка залишила цей рюкзак, то вже знаємо її ймовірне прізвище. Зараз проводимо заходи, аби знайти цю людину. Припускаємо, що це військовий, який повернувся з АТО і залишив рюкзак на вокзалі. Не гарантуємо, що він зі Львова чи Західної України, проте точно не є громадянином Росії”, – каже Володимир Дитюк.
Цей випадок унікальний, бо, видається, рюкзак просто забули. Раніше боєприпаси везли явно зумисне, бо люди тримали їх при собі
З його слів, на головному вокзалі є понад 50 камер спостереження: і на фасаді споруди, і на перонах та в залах. Проте зараз користуватися цим відео в міліціонерів нема потреби, адже в них уже є напрацювання щодо особи, якій, імовірно, належать боєприпаси. 
“Цей випадок унікальний, бо, видається, рюкзак просто забули. Раніше боєприпаси везли явно зумисне, бо люди тримали їх при собі. За останній час на головному вокзалі ми вилучали два магазини з патронами до автомата Калашнікова, дві бойові гранати, два штик-ножі. Зараз вони на експертизі”, – каже Володимир Дитюк.
Як писала “Пошта”, 31 жовтня під час проведення фільтраційних заходів у поїзді сполучення Маріуполь – Львів міліцянти в пасажира, який їхав із Дніпропетровська до Львова, виявили два магазини від автомата Калашнікова з 56 патронами. 
“Слідчо-оперативна група лінійного відділу на станції Львів під час огляду купе плацкартного вагона поїзда виявила 27-річного львів’янина, який перевозив боєприпаси”, – зазначав начальник лінійного відділу на станції Львів Віталій Горський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2507 / 4.08MB / SQL:{query_count}