Планшети артилеристам від волонтерів

Львівські волонтери на чолі з керівником Народної Самооборони Львівщини Валерієм Веремчуком відвідали одну з артилерійських військових частин оперативного командування “Північ”

фото: регіональний медіацентр Міноборони України
До артилеристів-реактивників із Дрогобича хлопці завітали не з порожніми руками. 
“Ми привезли військовим “прокачані” електронні ґаджети, що здатні суттєво полегшити керування вогнем артилерії. Подібні пристрої успішно пройшли випробування в боях із терористами, сепаратистами та російськими найманцями, тож тепер надійшла черга познайомитися з ними й тим військовослужбовцям, які посилено готуються в тилу до виконання подальших завдань за призначенням”, – розповів Валерій Веремчук. Про це інформує регіональний медіацентр Міноборони України. 
фото: регіональний медіацентр Міноборони України
Командир частини Григорій Дем’янчик додав, що ці просторої не лише “суттєво полегшать роботу підлеглих”, а й виведуть її на вищий рівень. “Це насамперед пристрої, покликані полегшити й удосконалити життя людей. У нашому випадку ці ґаджети допоможуть більш точно й ефективно готувати дані польотного завдання, а найголовніше – вони формують його в рази швидше. Це дуже важливо і під час навчання, і, звичайно, в бойових умовах”, – каже офіцер.
Варто зазначити, що електронні помічники постійно оновлюватимуть програмне наповнення, аби кожний залп наших артилеристів завершувався відмінним результатом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0333 / 4.07MB / SQL:{query_count}