Поділилися кров’ю

Студенти львівських вишів стали донорами для бійців АТО

Учора, 10 грудня, небайдужі студенти львівських університетів здавали кров у міському Центрі крові, що на Пекарській, інформує Освітній портал Львівщини. 
Ініціатором акції стала студентка Львівського медичного університету імені Данила Галицького Ірина Сорока. “Я побачила, як київські студенти просто на парах здають кров для бійців АТО, і подумала: чому б і ми не могли таке організувати? Сьогодні наші спудеї прийшли для цього в Центр крові”, – розповіла дівчина. Спершу на акцію відгукнулися лише 20 студентів-медиків, але інтернет зробив своє –  про здачу крові для АТО дізналося чимало спудеїв, тож учора зранку на Пекарську приходили десятки осіб.
“Ми не маємо права зволікати. Хто, якщо не ми? Я закликаю кожного приходити сюди і здавати кров. Нехай це буде нашою лептою для спільної перемоги”, – зазначив львівський студент Алахварді Самід.
Тільки за останній місяць у Центрі крові для військових взяли 50 літрів. Учора  кожен студент у середньому здав по 300 – 400 міліграмів. Але лікарі нагадують, що сировина має термін придатності, тому не вся кров піде на потреби потерпілих у зоні АТО.
“Очевидно, що вся кров не піде для потерпілих у АТО. Ми видаємо компоненти крові за запитом. Але вся кров, здана сьогодні, піде на лікування травмованих дітей, а також тих, які чекають на операції”, – розповів заввідділення укомплектування донорських кадрів міського Центру крові Ігор Горбаль.
У центрі зізнаються, що крові, яку здали волонтери, вистачить до Нового року, але з 2015-го закликають зголошуватися на донорство.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4853 / 4.06MB / SQL:{query_count}