І прихисток, і паспорт

У Львові вручали паспорти вимушеним переселенцям з Криму та зони АТО

фото: прес-служба ГУ ДМСУ у Львівській області
Учора, 8 грудня, у приміщенні Львівської філії “Паспортного сервісу” т.в.о. начальника ГУ Державної міграційної служби Лідія Котеляк вручала перші паспорти молодим українцям, які переїхали у Львів із зони АТО та тимчасово окупованої території Криму. 
Нові паспорти вручали й жінкам-переселенкам. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.
Зокрема перший паспорт отримав молодий чоловік із Рубіжного, батьки якого залишились там, у зоні вогню. Дівчинка з Дебальцевого, де сьогодні йдуть запеклі бої, прийшла на урочисте вручення разом із мамою. Не було перед камерами ЗМІ батька, який отримав паспорт замість своєї дитини, яку з Криму не випускають представники окупаційної влади. Ще одна дівчина з Дебальцевого Донецької області відмовилась від урочистого вручення через те, що в зоні небезпеки залишились її батьки.

Із травня цього року в приміщенні “Паспортного сервісу” працює кімната для переселенців із тимчасово окупованих територій України. За час її роботи надано 650 послуг людям, які знайшли на Львівщині прихисток від військових дій та анексії. Понад 300 послуг отримали переселенці із Донецької області. Решта, майже порівну, ті, хто приїхали до нас із АР Крим та Луганщини.
Щасливими виглядали жінки, які прийшли отримувати паспорт із зміною прізвища у зв’язку із одруженням. Олена з міста Керч (АР Крим) зустрілась із чоловіком у Києві, коли там вирував Майдан. Він із Івано-Франківська. Ганна із Макіївки Донецької області вийшла заміж за львів’янина.
“Там, на сході, пліч-о-пліч воюють донеччани і галичани, луганці і мешканці Криму. Ми є набагато ріднішими, аніж здається. До прикладу, сьогодні воює в АТО чоловік Роксолани Кусько, начальника Галицького районного відділу міграційної служби Львова, де виписують паспорти переселенцям. 
Добровольцем із перших днів АТО пішов воювати і син Тетяни Чичирко, завідувача сектором, що опікується сьогодні переселенцями на Львівщині. За час тимчасової окупації ми вручили 37 перших паспортів молодим українцям із тимчасово окупованих територій. 38 паспортів – жінкам, які у ці нелегкі часи знайшли не лише прихисток на Львівщині, а й своє кохання”, –  зазначила т.в.о. начальника ГУ ДМС України у Львівській області Лідія Котеляк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3361 / 3.97MB / SQL:{query_count}