Львівські ДАІвці поїхали у зону АТО

Для виконання бойових завдань у зону проведення АТО 8 грудня виїхали 15 працівників Державтоінспекції

фото: прес-служби управління ДАІ у Львівській області
На сході України вони виконуватимуть завдання, пов’язані з організацією безпеки дорожнього руху, супроводу техніки і вантажів, а також охоронятимуть громадський порядок, інформує прес-служба міліції Львівщини.
“Це планова ротація. Працівники ДАІ, котрі вже несли службу в зоні АТО, усі завдання виконали належним чином та в повному обсязі: затримували порушників громадського порядку, вилучали зброю, вибухівку, затримували осіб, які перебувають у розшуку, в тому числі сепаратистів, за скоєння терористичних актів”, – розповідає начальник ГУ МВСУ у Львівській області Дмитро Загарія.
Керівництво міліції запевнило, що працівники ДАІ, які вирушили на схід держави, забезпечені всім необхідним для несення служби. Кожен правоохоронець має два комплекти форменого одягу, зброю та продукти харчування. Патрульні автомобілі пройшли повне технічне обслуговування і готові для експлуатації в зимовий період. 
“У зону АТО їду вперше. Рішення прийняв добровільно. Їду захищати нашу землю, як кожен працівник міліції” – розповідає інспектор ДПС Львова старший сержант міліції Василь Пабст.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4226 / 3.97MB / SQL:{query_count}