Молитва за мир і спокій в Україні

У День Збройних сил в Гарнізонному храмі – Архиєрейська літургія

фото: kapelanstvo.info
У суботу, 6 грудня, в День Збройних сил України минає третій рік, як у місті Львові відкрито та освячено Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла. Храм, який став центром не тільки молитви, але й соціального служіння Церкви. 
Цього дня об 11.00 у військовій святині відбудеться Архиєрейська свята літургія за участі владики Михаїла – єпарха Сокальсько-Жовківського УГКЦ. Окрім літургії, о 12.15 у Гарнізонному храмі відбудеться міжконфесійна молитва за мир і спокій в Україні та за Збройні сили України, інформує kapelanstvo.info.
“За цей рік громада храму спільно з усіма доброчинцями з усього світу зібрала понад 10 мільйонів гривень як на потреби Євромайдану так і для підтримки військовослужбовців в АТО. Ми вдячні Богові за те, що ми не запізнились, але вчасно стали тими, ким має бути Церква для народу!
Запрошуємо до спільної молитви, 6 грудня. Подякуємо Богові за все! Окрім літургії, у Гарнізонному храмі відбудеться міжконфесійна молитва за мир і спокій в Україні, за Збройні сили України”, – написав на сторінці у мережі Facebook.com настоятель храму отець Степан Сус.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.2834 / 4.05MB / SQL:{query_count}