24 мультики для незрячих

Львівська спілка інвалідів озвучила мультфільми для тих, хто не бачить

Львівський обласний осередок ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ” завершує проект зі створення мультиплікаційних фільмів для незрячих дітей, повідомляє прес-служба Львівської міськради. 
Проект розпочався у грудні минулого року і його результатом стало виготовлення 24 мультиків з аудіодискрипцією (тифлокоментарем). Над адаптацією мультиків працювали актори, диктори, автори текстів, звукорежисери: Олександра Бонковська, Юрій Саєнко, Олена Іщенко, Євген Шманенко, Оксана Потимко.
“Попри завершення терміну проекту, творча група надалі працюватиме над адаптацією візуальних творів для незрячих глядачів. Підтвердженням цього є виготовлення упродовж 2014 року двох повнометражних художніх фільмів з аудіодискрипцією, презентація першої на теренах України вистави з прямим коментуванням. 
Наша творча група стала піонером у запровадженні в Україні коментування візуальних творів для незрячих, тож одержаний від цього ефект і задоволення стимулювали акторів і звукорежисерів надалі продовжувати дарувати людям з вадами зору можливість “побачити” цей світ очима інших”, – розповіла автор ідеї і консультант, менеджер проекту “Мультфільми для незрячих” Оксана Потимко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.6480 / 4.05MB / SQL:{query_count}