Здобути європейський досвід роботи

Студенти львівських вишів отримають можливість стажуватись у найкращих фірмах Польщі

Сьогодні, 4 грудня, вищі навчальні заклади Львова підпишуть угоду про співпрацю з польським Фондом LEOPOLIS FOR FUTURE, відповідно до якої студенти вишів отримають змогу проходити стажування в найкращих польських та міжнародних фірмах, підприємствах на території Польщі, повідомляє прес-служба Львівської облради.
Підписання відповідної угоди між Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним університетом “Львівська політехніка”, Львівською національною академією мистецтв та польським Фондом “LEOPOLIS FOR FUTURE” відбудеться в приміщенні Генерального консульства Республіки Польща у Львові. 
Програма практичних студентських стажувань розрахована на студентів трьох вищезгаданих вишів. Її головна мета – надати молодим українцям можливість отримати найкращий європейський досвід роботи.
Влітку 2014 р. відбувся перший випуск проекту. Відтак польські та українські партнери вирішили двосторонні угоди про його продовження. У наступному випуску проекту в 2015 році візьмуть участь 25 студентів трьох львівських вищих навчальних закладів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4355 / 3.95MB / SQL:{query_count}