Послуги таксі у Львові подорожчають на 10 – 25%

Черговий “подарунок” для жителів Львова – вартість проїду в таксі підвищується

фото: tgn.in.ua
Частина перевізників уже підвищила тарифи. Інші (принаймні ті, які працюють легально) візьмуться за підвищення цін невдовзі. Орієнтовно тариф може підвищитися на 50-70 копійок за кілометр. 
Про це зазначає голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський, інформують “Головні новини Львова” на каналі “24”. 
“Якщо в одних донедавна був тариф 4 гривні, то зараз вони працюють по 4,7 гривні за кілометр. Дешевші ті, в яких був тариф 3,5 гривні, можливо, підвищать його до чотирьох гривень”, – каже Корчинський. Таксисти ж не зізнаються, що ціни зміняться. Кажуть, уперше чують про підвищення тарифів і нарікають, що їздити стало невигідно. 
Бензин дорогий, паливо дороге, солярка також дорога.  Навіть масло поміняти дорого! Обслуговування і забезпечення дуже дороге”, – розповідає таксист. Багато перевізників поки бояться підвищувати ціни, бо не хочуть втратити клієнта. Однак у профспілковій організації певні: якщо одні компанії підвищили тарифи, підвищать і інші. 
“Водії працюють на власних автомобілях. Вони шукатимуть, де вигідніше. Якщо на іншій фірмі тариф вищий і він буде підходити водієві, він перейде на іншу фірму. Фірма, яка має низький тариф, буде втрачати водія”, – резюмує Корчинський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.1585 / 4.06MB / SQL:{query_count}