Головна різдвяна ялинка світу

Святкова зелена красуня, яка прикрасить напередодні Різдва площу святого Петра в Римі, буде зрубана в цьому році в Калабрії (південна Італія)

Традиційні різдвяні ясла прибудуть з півночі Італії – з Верони. Торік 25-метрова ялина була доставлена на головну площу Ватикану з баварського селища Вальдмюнхен, що поблизу кордону Німеччини з Чехією. За традицією, встановленою в 1982 році, в грудні на площі святого Петра ставити різдвяні деревця з різних європейських країн.
Цього року калабрійська ялина буде доставлена в Рим на початку грудня і урочисто представлена в середині місяця. Її прикрасять 2500 золотих і срібних куль, а також гірлянди жовтих і білих лампочок.
Монументальні ясла на площі будуть відкриті в переддень Різдва. У 2012 році їх виготовили майстри італійської області Базиліката, в 2013 – неаполітанці. На цей рік свій витвір представлять художники Верони (область Венето).
За традицією Папа відвідує ясла на площі святого Петра ввечері 31 грудня, по закінченні вечірні з гімном Te Deum, яку здійснює у ватиканській базиліці святого Петра в знак подяки Богові за рік, що минає.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6773 / 4.05MB / SQL:{query_count}