“Тепла зустріч із митрополитом”

Зі студентами в ратуші зустрінеться митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор (Возьняк)

фото: risu.org.ua
У День студента, 17 листопада, у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) о 16.00 відбудеться зустріч студентів із митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем. На святкування організатори запрошують усю студентську молодь міста, інформує dyvensvit.org.
“Тепла зустріч із митрополитом” – тема цьогорічної зустрічі, яка має на меті закликати й надихнути до живого спілкування студентську молодь і духовенство. Під час зустрічі обговорюватимуть соціальні питання, проблеми духовності, дошлюбної чистоти, корупції та ситуації в Україні, а також інші актуальні для студентів теми.
Організовує захід Центр студентського капеланства УГКЦ спільно з управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради й громадськими організаціями та об’єднаннями.
“Цього року в День студента маємо намір запропонувати альтернативу відзначення цього дня для студентів міста Львова, бо, на жаль, сьогодні молодь святкує цей день переважно в нічних клубах. Нам хотілось би показати, що День студента можна відзначати по-іншому – у духовному, інтелектуальному і комунікативному форматі, а не просто розважатися зі спиртним”, – розповів голова Центру студентського капеланства УГКЦ отець Юрій Остапюк. 
“Зараз така ситуація в Україні, що я б радив усім у День студента пом’янути наших хлопців-героїв, які теж були студентами, і цей день присвятити не дискотекам та гучним забавам, а відвідувати такі культурні місця, де можна спокійно, у мирі відзначити це свято і згадати своїх однолітків”, – додав отець Юрій. На святкування організатори запрошують усю студентську молодь міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6946 / 4.08MB / SQL:{query_count}