Поговорять про реформи та децентралізацію

27 – 28 листопада у Львові відбудеться XIV Міжнародний економічний форум

Цьогорічний XIV Міжнародний економічний форум пройде під гаслом “Бачення 2020: стратегії для країн, регіонів і бізнесу” та буде присвячений обговоренню двох надважливих тем для розвитку України: децентралізації та реформи державної регіональної політики, а також Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як шансу змінити нашу країну.
Як інформує прес-служба мерії, відомі громадські діячі та експерти обговорять такі актуальні питання: ідеологію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, її відповідність найкращому європейському досвіду та українським традиціям; зв’язок реформи децентралізації з іншими реформами й інші.
Також детально розглянуть питання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, преференції, які це принесе українському бізнесу, та виклики, з якими він зіткнеться, а також стратегії модернізації ділового середовища України до 2020.
ХІV Міжнародний економічний форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також програми Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”, що фінансується ЄС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6397 / 4.06MB / SQL:{query_count}