У поміч малечі

У Львівській філармонії 2 грудня відбудеться концерт на підтримку онкохворих дітей

2 грудня у приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться благодійний концерт за участі Олега Винника. 
Організатор заходу – благодійна організація “Шлях до майбутнього”. До підтримки концерту долучилась і Львівська міськрада. Зібрані під час заходу кошти підуть на потреби онкохворих дітей.
Благодійна організація “Шлях до майбутнього” веде активну діяльність із 2009 року. У період із 2012 до 2014 року організація надала фінансову допомогу 16 онкохворим дітям, які потребували лікування. За цей час було проведено більше 20 благодійних концертів на території України за участі Ніни Матвієнко, Олени Гребенюк, Андрія Макаревича, Олега Винника, гуртів “Мельниця”, “МирРа” й інших культурних, музичних та естрадно-циркових діячів. 
У рамках програми “Контролюй свій цукор” безкоштовно роздавали глюкометри і тестувальні смуги для більш ніж 10 тисяч інсулінозалежних у 24 містах України. У Вінниці три медичні центри забезпечили антибактеріальними приладами. Відповідно до програми “Не будь байдужим” організація забезпечує іграшками, технікою та іншими необхідними речами дитячі будинки і школи-інтернати в Києві та Київській області. 
Крім цього, організація проводить благодійні концерти в містах України, зокрема благодійні концертні тури Олега Винника, Ніни Матвієнко та Олени Гребенюк із Артуром Боссо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6560 / 4.06MB / SQL:{query_count}