Святий Миколай іде до сиріт

Львівські волонтери збирають в дитбудинках листи до Чудотворця

На Львівщині молодь уже традиційно проводить благодійну акцію до дня Святого Миколая “Подаруй дитині свято”. 
Волонтери вже відвідали дитячий будинок “Добре серце”, що в селі Новий Милятин Буського району, та зібрали листи з побажаннями його вихованців, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
Благодійну акцію “Подаруй дитині свято” проводять уже третій рік поспіль. Умови акції незмінні – кожен охочий може вибрати дитячий лист на сторінках у соціальних мережах і виконати дитячі побажання до свята Миколая.
Мета акції – подарувати дітям незабутнє свято, підтримати їхню віру в добро та казку, зібравши замовлені подарунки та все найнеобхідніше. Побажання дітей прості – їх до снаги виконати кожну з нас. Уже традиційно дівчатка просять шпильки та обручі для волосся, ляльки та спіднички, а хлопчики – футбольну форму, м’ячі і спортивне знаряддя. Кожен вихованець потребує теплих зимових речей та взуття, білизни та засобів гігієни. Саме на цьому просимо волонтерів акцентувати увагу.
Цими днями свої листи напишуть і львівські діти з сімей, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, а саме з малозабезпечених та багатодітних родин, діти, чиї батьки беруть участь в АТО, діти переселенців з Криму та сходу України, діти-інваліди, сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Помічниками Святого Миколая пропонують стати всім. Для цього потрібно взяти дитячого листа чи просто здійснити одне з побажань якоїсь дитини або ж принести до 15 грудня канцтовари, розвивальні ігри, книжники, солодощі у “офіс Святого Миколая” (м. Львів, вул. Куліша, 22/3-а).
26.11.2014 22:12
Таня Николин-Брик

а на який вік потрібні подарунки????????і чи хтось може приїхати і забрати подарунки??????


Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7771 / 4.18MB / SQL:{query_count}