Фестиваль свічок у місті Лева

У Львові готуються до Фестивалю свічок. Захід відбудеться вперше і триватиме три дні на площі Музейній, 1 біля Домініканського собору

Про це інформують організатори. Майстри “Львівської свічкової мануфактури” разом із скульпторами створять велетенське лого міста – “Львів відкритий для світу”, в якому кожна з п’яти веж буде свічкою. Подивитися на восковий логотип можна протягом 14 – 16 листопада.
За словами організатора фестивалю Андрія Сидора, площу Музейну вибрали невипадково – це особливе місце зі своєю історією та енергетикою.
“При світлі свічок ця площа стає винятково затишною і романтичною, тому Фестиваль свічок дуже пасує цьому місцю. Ми хочемо подарувати всім, хто до нас завітає, передсвятковий новорічно-різдвяний настрій, позитивні емоції, яких дуже зараз бракує. Спеціально до фестивалю буде представлена різдвяна колекція свічок”, – розповів він.
Для відвідувачів проведуть майстер-класи з виготовлення та ручного розпису свічок, тож кожен охочий зможе створити свічку власноруч і за давньою різдвяною традицією подарувати її рідним і близьким на свято. Попередній запис на майстер-класи за телефоном: (032) 235-42-27.
Крім того, в рамках Фестивалю свічок на площі Музейній відбудеться другий “Гармидер” – соціальний розпродаж, де запропонують тільки українські товари ручної роботи, смачну випічку, запашні гарячі напої. Зазначимо, що частина коштів, отриманих від продажу, буде направлена в Центр інтегральної опіки для жінок у кризових ситуаціях.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7306 / 4.06MB / SQL:{query_count}