Ротації в мерії

Посадовцям міськради, які стали парламентарями, знайшли заміну

фото: 032.ua
Вже незабаром посадовців Львівської міської ради, які пройшли до парламенту, замінять. 
Учора, 10 листопада, мер Львова Андрій Садовий розповів, що замість Олега Березюка виконувати обов’язки директора департаменту гуманітарної політики буде Галина Слічна, замість Ірини Подоляк керівником управління культури буде Ірина Магдиш, а Сергія Кіраля, начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, замінить хтось із цього ж управління. 
Згодом на заміщення вакантної посади оголосять конкурс. 

Увага: вакансія!

Сергій Кіраль перейде на нову роботу до Верховної Ради приблизно за два тижні, водночас вступить у дію розпорядження про оголошення конкурсу. 
Відповідно до законодавства, претенденти подаватимуть документи впродовж місяця. Після цього конкурсна комісія обиратиме найкращого претендента. Андрій Садовий розповів про можливість проходження у Верховну Раду Любомира Зубача, який зараз очолює управління “Секретаріат ради”. 
“Волю українського народу ми не будемо ставити під сумнів. Любомир Зубач – хороший фахівець, має дуже великий досвід роботи у міській раді. Навіть при підготовці коаліційної угоди колеги, які пройшли вишкіл у міській раді, гідно представляють інтереси у парламенті. Це безцінний досвід”, — зазначає міський голова. 
Ми завжди шукаємо нових людей! Якщо є охочі працювати в міській раді на тій чи іншій посаді – зголошуйтесь. У нас багато вакансій у райадміністраціях, департаментах
Очільник міста додає, що за потреби управління “Секретаріат ради” очолить заступник Любомира Зубача Наталія Алексєєва. “Наголошую: ми завжди шукаємо нових людей! Якщо є охочі працювати в міській раді на тій чи іншій посаді – зголошуйтесь. У нас багато вакансій у райадміністраціях, департаментах. Це живий механізм. Ніхто довічно на посаді не працює”, – зазначає мер Львова. Також мер розповів, що за потреби нового керівника управління освіти шукатимуть в освітянському середовищі. 
“В освіті міста Львова є тисячі спеціалістів. Галина Слічна подасть свої пропозиції. Ми обиратимемо кращих. Не думаю, що для посади керівника управління освіти шукатимемо когось на стороні. Ми подивимось на освітянське середовище, оберемо найкращого”, – розповів Андрій Садовий.

Одне призначення вже в силі

Учора мер представив колективу департаменту житлового господарства та інфраструктури нового керівника – Віктора Пушкарьова. 
До цього часу він керував ЛКП “Залізничнетеплоенерго”. “Відбувся конкурс. Він подав документи, переміг, пройшов усі процедури погодження і з вівторка обійме посаду керівника департаменту”, – зазначив мер. 
До призначення на посаду керівника Залізничтеплоенерго Віктор Пушкарьов працював заступником директора з автоматизації, обліку та інновацій ЛМКП “Львівтеплоенерго”, директором із виробництва ВАТ “Жидачівський ЦПК”, директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики №1, електрогазозварювальником цього ж підприємства. За освітою Віктор Пушкарьов інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ “Київська політехніка”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4905 / 3.98MB / SQL:{query_count}