У новому дворі живеться по-новому

У центрі Львова ревіталізовують ділянки між будинками. Цього року за конкурсом обрали три внутрішні дворики: на вулицях Коперника, 30, Наливайка, 17 і Дрогобича, 10

фото: facebook.com/marta.yatsyshyn
Ревіталізація давніх затишних двориків львівського середмістя відбувається в рамках спільного українсько-німецького проекту Німецького співробітництва GIZ і Львівської міської ради – “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”. 
У кожному обраному дворі управління охорони історичного середовища провело зустрічі з мешканцями та зафіксувало всі їхні потреби та побажання щодо благоустрою ділянок між будинками. З огляду на це опрацьовували ескізні проекти упорядкування територій. 
Представник товариства GIZ у Львові Іріс Гляйхман розповіла, що основна мета проекту – підтримка мешканців, які об’єднались у спільноту, що дбає про свій будинок. “Можливо, роботи в цьому дворі ще більше згуртують мешканців, сприятимуть тому, що вони налагодять між собою тісніші відносини. Може, вони задумаються над тим, що ще можна зробити для своїх будинків”, — розповіла Іріс Гляйхман. 
Частка співфінансування мешканців на впорядкування внутрішнього дворика складає 10% від загальної вартості робіт, але не більше 1000 гривень із квартири. Перед початком робіт частка мешканців повинна бути перерахована як аванс безпосередньо на рахунок виконавця робіт. 
У дворі на вулиці Наливайка, 17 роботи проводили майже два тижні. Їх загальна вартість – 125 884 гривні. У дворі на вулиці Коперника, 30 вартість робіт становить 296 043,3 гривні. На Дрогобича, 10 роботи перенесені на весну 2015 року, бо мешканці не можуть зібрати необхідних коштів. Попередня загальна вартість робіт становить 270 069,03 гривні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0186 / 4.07MB / SQL:{query_count}