Акцент на сімейну медицину

У місті запрацювала ще одна амбулаторія сімейної медицини. У найближчих планах відкрити ще дві

Для жителів Личаківського району Львова відкрили якісну сучасну амбулаторію сімейної медицини на вулиці Тракт Глинянський, 154. 
Відтак 6329 осіб (із них 1301 дитина) цього району зможуть отримати допомогу медиків неподалік дому, адже раніше їм доводилося їхати на вулицю Медової Печери, інформує прес-служба міськради. 
В амбулаторії сімейного лікаря кабінети розміщені на першому поверсі двоповерхової будівлі, є реєстратура, хол, кабінет завідувача відділення, два кабінети лікарів загальної практики сімейної медицини, процедурний кабінет, кабінет щеплень і кабінет для персоналу.
Загалом проект, ремонт, експертиза, реконструкція обійшлися бюджету в 537 тисяч гривень. Ще близько 60 тисяч було використано для того, щоб придбати меблі та необхідне обладнання.
До речі, у першому півріччі наступного року у місті планують відкрити ще дві амбулаторії сімейної медицини – на вулиці Лінкольна, 53 і Любінській, 94. Зі слів головного медика Львова Володимира Зуба, зараз у цих приміщеннях тривають ремонтні роботи. Загалом у закладах охорони здоров’я Львова відкрито 444 дільниці сімейної медицини та 11 амбулаторій сімейної медицини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6468 / 4.07MB / SQL:{query_count}