Сім’я і криза

Голова комісії у справах родини УГКЦ розповість про виклики, перед якими постає сучасна сім’я

Сьогодні, 30 жовтня, о 19.00 відбудеться Жива інтернет-зустріч з головою Комісії у справах родини УГКЦ отцем Богданом Тимчишиним на тему “Криза сім’ї в сучасному світі”, повідомляє прес-служба Львівської міськради. 
Поставити запитання, що стосуються цієї теми, можна за посиланням.
“Більшість сімей в Україні розпадається. Більшість дітей росте в неповних сім’ях, не маючи прикладу доброї родини. Повна свобода в діях, жодних обмежень, жодних умовностей – головний критерій “сімейного щастя” сучасної людини. А що каже щодо цього Церква? 
Папа Франциск скликав надзвичайну сесію Папського Синоду, щоб обговорити виклики сучасної сім’ї, а також виклики, які постають перед Церквою у цій царині. Дехто говорив, що Церква готова до революційних зрушень, до того, щоб йти назустріч “світові”. 
Чи це так? Про що насправді говорилось на Папському Синоді? Що діється із сучасною сім’єю? Як Церква дивиться на подружнє життя? Ці, а також ваші запитання, адресуємо о. Богдану Тимчишину, голові Комісії у справах родини Української греко-католицької церкви, в рамках проекту “Живі інтернет-зустрічі”, – зазначають організатори.

Довідка. “Живі інтернет-зустрічі” – спільний проект Живого телебачення та Комісії у справах молоді УГКЦ. Мета проекту: дати відповіді на найбільш актуальні питання, що турбують сучасну молоду людину. Для обговорення актуальних питань у прямому ефірі до студії запрошують цікавих співрозмовників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4239 / 4.06MB / SQL:{query_count}