Запобігти рак

Львівщина отримає десять мільйонів доларів на профілактику онконедуг

Для профілактики, ранньої діагностики та підвищення ефективності лікування онкозахворювань Світовий банк виділить Львівщині 10 млн доларів, повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА.
“У рамках співфінансування проекту Світового банку з місцевого бюджету Львівської області рішенням Львівської облради затверджено обласну “Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області до 2016 року” із загальною вартістю 10550,00 тис. грн”, – йдеться у листі т.в.о. губернатора Львівщини Юрія Турянського в.о. міністру охорони здоров’я Василю Лазоришинцю.
Зокрема, понад три мільйони гривень передбачили у 2014 р. для Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. Понад два мільйони гривень освоїли, на решту коштів завершили конкурсні торги. У 2015 році на виконання цієї програми передбачили три мільйони гривень.
“За умови такого співфінансування, уже з січня 2015 року в область надходитимуть кошти Світового банку, а це загалом 10 млн доларів. Кошти спрямують на профілактику, ранню діагностику та підвищення ефективності лікування онкозахворювань”, – зазначив Юрій Турянський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.0876 / 4.05MB / SQL:{query_count}