“Поводир” уже у Львові!

У нашому місті покажуть фільм, адаптований для незрячих

Відучора, 20 жовтня, у кінотеатрах України розпочалися покази художнього фільму режисера Олеся Саніна “Поводир”. 
Режисер із колегами вирушив у презентаційний тур містами України, а вже 6 листопада фільм покажуть у Львові в кінотеатрі “Кінопалац”, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
“Прошу всіх долучитися до розповсюдження цієї інформації та допомогти незрячим “переглянути” цей фільм. Із гордістю можу додати, що тифлокоментар до “Поводиря” створила у Львові актриса Олександра Бонковська. У фільмі знімалися справжні незрячі, які ніколи навіть не мріяли про акторську кар’єру. Я вже бачила “Поводиря”, коли ми писали і тестували тифлокоментар. Фільм супер! Несподівані ракурси, чудова операторська робота, непрофесійні актори, які внесли власні барви в кінострічку, розкішна музика та спів Джамали, а також відверта правда про події 30-тих років і багато іншого.
“Поводир” викликає шалену психологічну напруженість і змушує гордитися країною та народом, який таке пережив і зберіг національну ідентичність. Маю надію, що після “Щоденника пам’яті” та “Поводиря” з’являться наступні фільми з тифлокоментарем для незрячих”, – зазначила автор і керівник численних проектів з адаптації життєвого простору для осіб із глибокими порушеннями зору Оксана Потимко.
Наразі організатори збирають інформацію про чисельність незрячих під час демонстрації фільму в кінотеатрі в кожному місті. Це необхідно для того, щоб забезпечити достатню кількість технічних засобів для “перегляду” незрячими цього фільму. Фільм адаптований для незрячих через створення окремої звукової доріжки з тифлокоментарем.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9036 / 4.06MB / SQL:{query_count}