Ще один Hyundai із міста ЛЕВА

Між Львовом і Харковом буде швидкісне залізничне сполучення

Невдовзі почне працювати новий швидкісний залізничний маршрут Львів – Харків. Аби сприяти нововведенню, у понеділок, 13 жовтня, підписали меморандум про відкриття додаткового сполучення між містами України.
Найімовірніше, маршрут запрацює з нового року, проте точної дати поки не відомо. За словами директора ДП “Українська залізнична швидкісна компанія” Леоніда Лабойка, зі Львова до Харкова можна буде дістатися менш ніж за 10 годин, інформує tvoemisto.tv.
“Сьогодні, щоб дістатися зі Львова до Харкова, треба їхати одним маршрутом, але потрібно з одного поїзда пересісти в інший. Зараз ми працюємо над технічним станом, над зміною поїзної бригади, “підтягуємо” графік руху”, — пояснив Леонід Лабойко.
З його слів, новим маршрутом замінять чинний Львів – Київ, однак його графік не буде значно відрізнятися від звичного. Окрім цього, Львів домовився з “Українською швидкісною залізницею” про додаткові швидкісні поїзди у дні, коли кількість охочих приїхати до Львова з Києва значно збільшується.
Наразі Туристичний альянс Львова та залізниця розробляють умови формування таких поїздів. Перший тестовий потяг планують запустити в середині листопада цього року під час акції “Ніч у Львові”.
Зазначимо, що наразі із Львівщини курсує дві пари поїздів “Української швидкісної залізниці”: Львів – Київ і Трускавець – Львів – Київ. За словами Леоніда Лабойка, на ці напрямки від трьох до чотирьох днів на тиждень продають 100% квитків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.4867 / 4.06MB / SQL:{query_count}